En forsiktig start i solen

Fana IL Friidrett hadde sin første fellestrening på Fana Stadion i går. I nydelig solskinns vær.

I går kveld hadde  Fana IL Friidrett  sin første gruppetrening i siden 12 mars. I tråd med helsemyndighetenes regler for organisert trening, ble det gjennomført gode treningsøkter for våre medlemmer i Friidrettsgruppen, i alderen 11-16 år, i et strålende vær fra kl 17-2030.15 grupper a 4 utøvere sammen med trener, fikk trent utholdenhet, bevegelighet, hurtighet, spenst og styrke, i løpet av den 1,5t lange økten.

Trener Endre Raa synes det var godt å få så mange positive tilbakemeldinger fra utøvere og trenere etter endt fellesøkt. Neste onsdag, 29 april, blir neste dag for gruppetrening for friidrettsutøvere, og det er fortsatt noen ledige plasser i gruppene. Man kan melde seg på via tilsendt mail til alle våre medlemmer i friidrettsgruppen.

Se under for noen bilder fra gårsdagens trening.

Hovedsamarbeidspartnere

Samarbeidspartnere